W dniach 16-17 czerwca w Ministerstwie Zdrowia odbyła się uroczystość „Specjalista 2013”. Wiceminister Aleksander Sopliński uhonorował listami gratulacyjnymi lekarzy, farmaceutów, diagnostów laboratoryjnych oraz osoby wykonujące inne zawody mające zastosowanie w ochronie zdrowia, którzy w 2013 r. zdali egzamin specjalizacyjny z najlepszymi wynikami. Listy gratulacyjne odebrali również kierownicy specjalizacji.