Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Śląskiego Oddziału Funduszu.
Nabór będzie polegał na formalnej weryfikacji i merytorycznej analizie dokumentów. Następnie kandydat odbędzie rozmowę kwalifikacyjną.
Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Śląskiego Oddziału Funduszu.
Nabór będzie polegał na formalnej weryfikacji i merytorycznej analizie dokumentów. Następnie kandydat odbędzie rozmowę kwalifikacyjną.