Walka 61 pracownic Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie, które od miesięcy starały się o odzyskanie swoich miejsc pracy, zakończyła się sukcesem. 22 lipca sprzątaczki i kuchenkowe rozpoczęły ponownie pracę w lecznicy. Zostały przyjęte przez nowego podwykonawcę, firmę Delfa z Warszawy. Będą pracować na umowach o pracę, a nie na umowach śmieciowych, co było jednym z kluczowych postulatów podczas kampanii.