Od momentu uruchomienia Zintegrowanego Informatora Pacjentów do Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia wpłynęły 732 informacje o nieprawidłowościach. NFZ w 5 przypadkach - w tym 4 dotyczących dentystów - złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Dotąd na Dolnym Śląsku zalogowało się do systemu ponad 44 tys. osób - podaje "Gazeta Wrocławska".