Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska wręczyła akty powołania konsultantom wojewódzkim. 28 sierpnia w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie powołania odebrało 10 specjalistów w różnych dziedzinach medycyny.
Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska wręczyła akty powołania konsultantom wojewódzkim. 28 sierpnia w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie powołania odebrało 10 specjalistów w różnych dziedzinach medycyny.