Za chwilę dymisja rządu i powołanie nowej Rady Ministrów. Radio TOK FM poprosiło troje publicystów o wytypowanie trzech ministrów, dla których w rządzie miejsca już nie widzą. Wszyscy zgodnie wskazali m.in. Bartosza Arłukowicza. Jak to uzasadniają?
Za chwilę dymisja rządu i powołanie nowej Rady Ministrów. Radio TOK FM poprosiło troje publicystów o wytypowanie trzech ministrów, dla których w rządzie miejsca już nie widzą. Wszyscy zgodnie wskazali m.in. Bartosza Arłukowicza. Jak to uzasadniają?