Żadnej z palących spraw w ochronie zdrowia ta ekipa z ewakuującym się do Brukseli premierem nie rozwiązała. To, co władza reklamuje jako reformę, są to jedynie działania pozorowane, dreptanie w miejscu, natomiast nasza sytuacja z każdym dniem się pogarsza - mówi "Naszemu Dziennikowi" Zdzisław Szramik, wiceprzewodniczący Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, były członek Naczelnej Rady Lekarskiej.