6 pielęgniarek Wojewódzkiego Szpitala im. św Ojca Pio w Przemyślu (Podkarpackie) rozpoczęło w poniedziałek rano (22 września) protest głodowy. Domagają się zwiększenia pensji zasadnicznej o 500 zł. Z każdym dniem dołączać do nich mają następne koleżanki. Rozmowa z dyrekcją lecznicy zaplanowana jest na godz. 12 we wtorek.