Elżbieta Radziszewska została rekomendowana przez prezydium klubu PO jako kandydatka na wicemarszałka Sejmu - poinformowała dziennikarzy Małgorzata Kidawa-Błońska. Radziszewska ma zostać wicemarszałkiem na miejsce zwolnione przez Cezarego Grabarczyka, który jest od poniedziałku ministrem sprawiedliwości.