Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański spotkał się z pielęgniarkami ze Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku. Pielęgniarki zrzeszone w związku zawodowym pielęgniarek i położnych domagają się podwyżki płac o 200 zł. Przyszły na spotkanie z Zarządem Województwa, by rozmawiać o ewentualnym wsparciu finansowym.