W poniedziałek, 29 września delegacja lekarzy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Łodzi wyjedzie do Kraju Związkowego Styria w Austrii w celu nawiązania współpracy z Uniwersytecką Kliniką Chorób Dzieci i Młodzieży w Grazu.
W poniedziałek, 29 września delegacja lekarzy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Łodzi wyjedzie do Kraju Związkowego Styria w Austrii w celu nawiązania współpracy z Uniwersytecką Kliniką Chorób Dzieci i Młodzieży w Grazu.