20 lat po pierwszym przeszczepie nerki w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu stolica Wielkopolski zorganizowała XI Sympozjum Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. To najważniejsze wydarzenie naukowego środowiska transplantacyjnego zgromadziło prawie 400 specjalistów i autorytetów z kraju i zagranicy w zakresie transplantacji narządów unaczynionych (serca, wątroby, płuca, nerki, trzustki), szpiku, rogówki, kończyn.