Gimnazjalistka Katarzyna Chrapko, badająca możliwość wykorzystania infradźwięków do diagnozy i bezinwazyjnego leczenia chorych narządów, wygrała konkurs "Młody Wynalazca 2014". W nagrodę zaprezentuje swoją pracę na międzynarodowych targach wynalazczości w Brukseli. W konkursie "Młody Wynalazca" wyróżniane są wynalazki opracowane przez młodych twórców. Jego zadaniem jest promocja kreatywności wśród młodzieży.