Dobra wiadomość dla pacjentów Szpitala Wolskiego w Warszawie. Pawilon II został kompleksowo zmodernizowany. Remont objął wszystkie oddziały. Powstał budynek z nowym wejściem, a klatka schodowa została wyremontowana. Pacjenci mają też do dyspozycji nową windę. W uroczystym otwarciu obiektu uczestniczył m.in. marszałek Adam Struzik.