Budowa Szpitala Powiatowego we Wrześni oficjalnie dobiegła końca. Jej publicznego rozliczenia, w obecności marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka, dokonano podczas specjalnej konferencji prasowej 12 kwietnia.
Budowa Szpitala Powiatowego we Wrześni oficjalnie dobiegła końca. Jej publicznego rozliczenia, w obecności marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka, dokonano podczas specjalnej konferencji prasowej 12 kwietnia.