W Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi odbyło się pierwsze posiedzenie Łódzkiego Forum dla Zdrowia, zespołu powołanego przez wojewodę łódzkiego Zbigniewa Rau. W skład zespołu wchodzą: wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk, prezes Okręgowej Rady Lekarskiej Grzegorz Mazur oraz wybrani - we współpracy z ORL - przedstawiciele podmiotów leczniczych na poziomie wojewódzkim, powiatowym, a także przedstawiciele klinik, podmiotów świadczących opiekę ambulatoryjną oraz lekarze rodzinni.