Platforma Obywatelska zażądała, by podczas trwającego posiedzenia Sejmu odbyła się debata o sytuacji w kardiologii i onkologii oraz na temat in vitro. Rozgrywającym ze strony PO był były szef resortu zdrowia Bartosz Arłukowicz. Ministerstwo reprezentowali wiceministrowie Jarosław Pinkas oraz Krzysztof Łanda.
Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta