Naczelna Izba Lekarska nie jest i nigdy nie była właścicielem jachtu – napisał prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz do ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła w odpowiedzi na interpelację wystosowaną 12 maja do MZ przez 4 posłów Kukiz'15.

Prezes NRL Maciej Hamankiewicz. Fot. Włodzimierz Wasyluk