"Lekarze powinni odpracować swoje studia w Polsce. Nie wiem przez jaki czas – 15, 20 lat" - stwierdził w odpowiedzi na pytania słuchaczy gość Kontrwywiadu RMF FM, marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Jego zdaniem "powinien być jakiś przepis na to". Polityk dodaje, że rocznie z Polski wyjeżdża nawet do tysiąca lekarzy.
Marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta