18 czerwca w Warszawie odbędzie się manifestacja lekarzy organizowana przez Porozumienie Rezydentów Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Marsz rozpocznie się o godzinie 14 pod Ministerstwem Zdrowia i ulicami stolicy przejdzie pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.
Protest OZZL pod Ministerstwem Zdrowia w maju 2014 r. Fot. Włodzimierz Wasyluk