Protesty pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka mogą być tylko początkiem gorącego czerwca w ochronie zdrowia. Zespół powołany przez Ministra Zdrowia skupiający stronę rządową, przedstawicieli pracodawców i związków zawodowych, domaga się od ministra przedstawienia planu podwyżek.
Pielęgniarki podczas pikiety pod Ministerstwem Zdrowia 7 czerwca 2016. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta