– W służbie zdrowia nie jest dobrze: co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Natomiast, żeby były aż tak złe te nastroje? Tego nie dostrzegam – powiedział o zapowiedziach protestów personelu medycznego na antenie radiowej Jedynki Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia.