Przewodniczący Zarządu Krajowego OZZL Krzysztof Bukiel zwrócił się po raz kolejny o zorganizowanie spotkania premier Beaty z przedstawicielami związków zawodowych ochrony zdrowia w celu omówienia sposobu rozwiązania problemu wynagrodzeń. Przypomniał przy tym o poprzednich pismach związkowców na ten temat, zarzucając lekceważenie szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Beacie Kempie.
Krzysztof Bukiel. Fot. Włodzimierz Wasyluk