E-usługi dla pacjentów szpitali w Siedlcach, Łosicach i Rudce to kolejne inwestycje, które powstaną w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014–2020. Umowy o dofinansowanie projektów podpisali wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu Elżbieta Lanc oraz przedstawiciele Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.