Żałuję, że nie udało się nam zapisać obowiązkowej komercjalizacji placówek - przyznał w wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Gazecie Prawnej" Jakub Szulc, wiceminister zdrowia w rządzie Donalda Tuska.
Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta
Żałuję, że nie udało się nam zapisać obowiązkowej komercjalizacji placówek - przyznał w wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Gazecie Prawnej" Jakub Szulc, wiceminister zdrowia w rządzie Donalda Tuska.
Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta