W dniach 29-30 września br. odbędzie się I Kongres Zdrowia Pracodawców RP „Zdrowy Obywatel, Zdrowa Polska”, który ma stać się największą platformą dialogu pracodawców, ekspertów oraz przedstawicieli administracji. Wszystkich dla których wizja dynamicznie rozwijającej się – skoncentrowanej na pacjencie – służby zdrowia pozostaje celem nadrzędnym. Pierwszą odsłoną prac w ramach Kongresu Zdrowia Pracodawców RP było spotkanie z przedstawicielami mediów, które odbyło się 12 lipca.