Ratownicy medyczni, pielęgniarki i technicy radiologii z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku domagają się wyższych wynagrodzeń i godnych warunków pracy. Zapowiedzieli pikietę ostrzegawczą na poniedziałek 1 sierpnia.
Ratownicy medyczni, pielęgniarki i technicy radiologii z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku domagają się wyższych wynagrodzeń i godnych warunków pracy. Zapowiedzieli pikietę ostrzegawczą na poniedziałek 1 sierpnia.