– Pacjent nie będzie musiał biegać od lekarza do lekarza z wynikami badań. Każdy lekarz, który będzie podłączony do platformy, będzie miał wgląd w jego dokumentację medyczną – wyjaśnia w Radiu Gdańsk Maciej Laszkiewicz z Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.