Aptekarze chcą, by w marketach można było sprzedawać leki tylko w opakowaniach po dwie, cztery tabletki. I to pod nadzorem farmaceutów – pisze „Gazeta Wyborcza”.
Aptekarze chcą, by w marketach można było sprzedawać leki tylko w opakowaniach po dwie, cztery tabletki. I to pod nadzorem farmaceutów – pisze „Gazeta Wyborcza”.