Pielęgniarki, położne i ratownicy medyczni Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku pikietowali w poniedziałek (1.08) przed budynkiem dyrekcji – donosi Radio Akadera.
Pielęgniarki, położne i ratownicy medyczni Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku pikietowali w poniedziałek (1.08) przed budynkiem dyrekcji – donosi Radio Akadera.