Otwarcie Centrum Medycyny Eksperymentalnej im. Emila Behringa, nowej placówki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie, odbędzie się 8 sierpnia.
Otwarcie Centrum Medycyny Eksperymentalnej im. Emila Behringa, nowej placówki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie, odbędzie się 8 sierpnia.