– To ukoronowanie naszych starań o to, by Uniwersytet Opolski stał się uniwersytetem pełnowymiarowym, mającym wszystkie wydziały, w tym medyczny – mówi prof. Stanisław S. Nicieja, rektor UO.
– To ukoronowanie naszych starań o to, by Uniwersytet Opolski stał się uniwersytetem pełnowymiarowym, mającym wszystkie wydziały, w tym medyczny – mówi prof. Stanisław S. Nicieja, rektor UO.