Prawie 60 mln zł dostanie dodatkowo w tym roku Kujawsko-Pomorski NFZ. Najwięcej pieniędzy z tej puli pójdzie na leczenie szpitalne – pisze bydgoska „Gazeta Wyborcza”.
Prawie 60 mln zł dostanie dodatkowo w tym roku Kujawsko-Pomorski NFZ. Najwięcej pieniędzy z tej puli pójdzie na leczenie szpitalne – pisze bydgoska „Gazeta Wyborcza”.