W 86 szpitalach skontrolowanych w latach 2013-2015 pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych stwierdzili nieprawidłowości w zakresie odprowadzania składek od umów zleceń swoich pracowników. – Już w ubiegłych latach do samorządu lekarskiego docierały sygnały o takich skutkach kontroli ZUS – komentuje Maciej Hamankiewicz, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej.

Fot. Łukasz Wądołowski / Agencja Gazeta