W krakowskim sądzie okręgowym zapadł wyrok na 3 lekarzy neonatologów ze Szpitala Uniwersyteckiego, którzy opiekowali się córką krakowskiego sędziego. Lekarze – zdaniem ojca, który występował jako oskarżyciel posiłkowy – dopuścili się zaniedbań. Choć adwokaci oskarżonych prosili o zmianę sądu, proces się odbył. Lekarze będą odwoływać się od wyroku.

Fot. Jacek Babiel / Agencja Gazeta