Związki zawodowe skupiające wszystkie grupy zawodowe pracujące w ochronie zdrowia 24 września organizują demonstrację w Warszawie. – Może być nas kilkadziesiąt tysięcy – mówią organizatorzy.
Protest pracowników ochrony zdrowia we wrześniu 2013 r. w Warszawie. Fot. Włodzimierz Wasyluk