W Polsce brakuje lekarzy - przyznał w "Faktach po Faktach" minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Polityk był pytany o śmierć lekarki z Białogardu, która zmarła w szpitalu podczas czwartej doby pełnienia dyżuru. - Czasami jest dramatyczny wybór między lekarzem zmęczonym a żadnym - dodał.
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Fot. Dawid Zuchowicz / Agencja Gazeta