Zmniejszenie kolejek do lekarzy – to główna obietnica, którą składają Polakom partie polityczne, niezależnie od tego czy tworzą rząd, czy pozostają w opozycji. W niedzielę swoją receptę na ochronę zdrowia przedstawiła Nowoczesna. Ale i Platforma Obywatelska zapowiada nowe pomysły.
Konwencja Nowoczesnej, Warszawa, 11 września 2016. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta