14 Odznak Honorowych Województwa Podlaskiego przyznał Zarząd Województwa Podlaskiego, w tym dla Uniwersytetu Medyczngo w Białymstoku za wkład w rozwój kadry medycznej regionu. Przychylił się tym samym do opinii specjalnej komisji rozpatrującej spływające do urzędu wnioski o przyznanie tego wojewódzkiego odznaczenia.