Nocne rozmowy związkowców okupujących Ministerstwo Zdrowia z Konstantym Radziwiłłem zakończyły się fiaskiem. Przedstawiciele „Solidarności” okupują resort zdrowia, żądając spotkania z premier Beatą Szydło. – Walczymy o dobrą zmianę – mówią. Czyli o co?
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Fot. Dawid Zuchowicz / Agencja Gazeta