Po wielu latach ciężkiej i owocnej pracy na zasłużoną emeryturę w Zakładzie Radiologii przeszedł aparat RTG. Mimo jego niewątpliwie licznych zasług na polu diagnostyki obrazowej w naszym szpitalu, urządzenie musiało ostatecznie ustąpić wobec postępu technologicznego, nowych standardów i możliwości w dziedzinie obrazowania, które reprezentuje jego następca - informuje Piotr Lassota, kierownik Zakładu Radiologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.