– Rok temu zadeklarowałem, że moją misją jest przywrócenie ochronie zdrowia charakteru służby. Słowa te po roku podtrzymuję, podkreślając, że idzie za nimi głęboka potrzeba zmian myślenia o systemie – mówił w środę minister Konstanty Radziwiłł. Jak widzą ten dylemat ci, którzy na co dzień realizują zadania związane z opieką medyczną?
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta