W związku z opublikowanym w mediach „Raportem końcowym" zespołu do spraw opracowania zmiany systemu kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów pracującego przy Ministrze Zdrowia, Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej podjęło apel do Ministra Zdrowia dotyczący dalszych prac nad systemem kształcenia.
Fot. Włodzimierz Wasyluk