Kolejna placówka ochrony zdrowia dołączyła do Świętokrzyskiego Programu Szpitale Przyjazne Kombatantom. 8 listopada Wojewódzka Rada Kombatantów i Osób Represjonowanych w Kielcach podpisała porozumienie z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój S.A. Programem został objęty Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji Krystyna.