Przez cały następny rok reforma ochrony zdrowia ma być jednym z rządowych priorytetów, a od 1 stycznia 2018 roku system ochrony zdrowia ma funkcjonować już według nowych zasad. Ani premier Beata Szydło, ani minister nie wspomnieli jednak o kluczowej kwestii, czyli podniesieniu nakładów na ochronę zdrowia.
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł podczas wtorkowej konferencji rządu pod hasłem "Dobry Rok". Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta