Senator Tomasz Grodzki, transplantolog i konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej został „ministrem zdrowia” w gabinecie cieni Platformy Obywatelskiej. PO ogłosiła też, dość niespodziewanie, nominację dla wiceministra – posłanki Lidii Gądek.
Prezentacja prof. Tomasza Grodzkiego podczas czwartkowej Rady Krajowej PO. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta