W olsztyńskim zamku, na uroczystej gali plebiscytu „Wielkie serce” po raz drugi wręczono nagrody najlepszym instytucjom i pracownikom opieki zdrowotnej. W imieniu wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego statuetkę w kategorii „Najlepszy lekarz rodzinny” wręczyła dyrektor Biura Wojewody Agnieszka Warakomska-Poczobutt.