5 grudnia w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie premier Beaty Szydło z przedstawicielami samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych. – Podczas rozmowy z Panią Premier podniosłam kwestię systemu kształcenia oraz stażu podyplomowego-pierwsza praca, a także wdrożenia rozporządzeń koszykowych. Pani Premier z dużym zrozumieniem wysłuchała naszych postulatów – relacjonuje spotkanie Przewodnicząca Beskidzkiej Rady Pielęgniarek i Położnych Małgorzata Szwed.
Premier Beata Szydło podczas spotkania z samorzadem pielęgniarek i położnych w Bielsku-Białej. Fot. Agnieszka Morcinek / Agencja Gazeta