Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej zaapelowało do Ministra Zdrowia o podjęcie niezwłocznych działań legislacyjnych zmierzających do podwyższenia wynagrodzenia lekarzy stażystów.
Fot. Włodzimierz Wasyluk
Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej zaapelowało do Ministra Zdrowia o podjęcie niezwłocznych działań legislacyjnych zmierzających do podwyższenia wynagrodzenia lekarzy stażystów.
Fot. Włodzimierz Wasyluk