Trzech lekarzy z Okręgu Sălaj w Rumunii przyjechało z wizytą na zaproszenie Zarządu Powiatu Nowosądeckiego. 7 grudnia spotkali się ze starostą nowosądeckim Markiem Pławiakiem i wicestarostą Antonim Koszykiem.
Trzech lekarzy z Okręgu Sălaj w Rumunii przyjechało z wizytą na zaproszenie Zarządu Powiatu Nowosądeckiego. 7 grudnia spotkali się ze starostą nowosądeckim Markiem Pławiakiem i wicestarostą Antonim Koszykiem.